מה עושים כשעולים תכנים של חוויות העדר חופש ?

  • יש אפשרות שמפתח החופש ל... יפתח ישירות ומיד יגיעו תובנות וחוויה של חופש מועצם....

  • יש אפשרות שלא יגיע כלום מיידית. במקרה כזה, חשוב לשמור על לב פתוח וכוונה עמוקה וטהורה, תוך ידיעה שמעצם הכוונה, האישור, האפשור וההתמסרות, מה שמדויק לנו ביותר יתגלה במקום, בזמן ובעוצמה המתאימים לנו ביותר. הכל מדויק לטובתנו הנעלה !

  • יש אפשרות שבדרך אל תודעת החופש המשחררת, יעלו זיכרונות של אירועים אישיים או קולקטיביים, שבהם טמונות חוויות העדר חופש , המבקשות להרפא ולהשתחרר.

מה עושים אם עולים תכנים של חוויות העדר חופש ?

7 תחנות מומלצות במהלך התמרה :

- הודיה – ראשית מודים לתבונה הנעלה על זיהוי פוטנציאל הריפוי וההתמרה.

- תשומת לב – נפנה תשומת לב לתחושות הגופניות ולרגשות שעולים ופשוט ניתן להם אפשרות להתבטא. כל מה שנפגוש יהיה תמיד (!) בהתאמה ליכולת ההכלה שלנו והבשלות שלנו לעכל ולשחרר.

- יצירת מרווח ביני לבין הסיפור/ים – נזכור שהתכנים שעולים, הינם זיכרונות נושנים, שבשלה שעתם להשתחרר. הם עולים כדי להתנקות מהתודעה ולפנות מקום לתודעת חופש חדשה. אל לנו להיצמד לסיפורים ולנבור בהם . טוב יהיה אם נתייחס אליהם כמו גלים.. המגיעים, עולים בעוצמות משתנות ובסוף נשטפים בחזרה אל הים ... אל האינסוף... אל האור...

- הבעת כוונה עמוקה לשחרר את כל מה שבשל להשתחרר מכל רבדי הוויתי. התבונה האחדותית שלנו יודעת עבורנו מה נכון לנו לשחרר. אנחנו רק מתבקשים לבחור בכך, לתת הרשאה ע"י הבעת כוונה כנה.

- נשימה נעזר בנשימה - ננשום נשימות עמוקות, מלאות ומודעות כדי להתמלא באור ובאנרגיית ריפוי קוסמית מרפאה ,מייטיבה, מכיילת ומתמירה.

- התמסרות פשוט נתמסר... ההתמרה מתאפשרת מעצמה בעצמה כשאנחנו משתפים פעולה עם תבונת המקור ועם יכולות הריפוי הטבעיות שלנו. פשוט להתמסר ולחוות את הטרנספורמציה מתהווה !!!

(דוגמאות לחוויות התמרה : השלה, התפוגגות, התנפצות, התפוררות, שטיפה, קילוף, זליגה, טשטוש, שינוי מבנה, פעפוע, ריקון וכד' מה שבא ברוך הבא.. אינסוף אפשרויות לטרנספורמציה...)

- הודיה – לסיום התהליך נודה לכל מה שהתאפשר ולכל מה שעוד עתיד להיפתח ולהתגלות לנו בהמשך למפתח זה, נודה על התגלות תודעת החופש המורחבת התואמת לנתיב התפתחותנו.

 

 "הודיה, כמוה כידיעה. מודה אני, משמע הכל קיים "